Oferta Fotografii Ślubnej


Fotografia Ślubna

Zależy mi na tym aby każdy znalazł coś dla siebie, moja oferta nie posiada sztywnych ram pakietowych, składa się z reportażu w dniu ślubu i wesela, sesji poślubnych innego dnia, sesji narzeczeńskich oraz wielu drukowanych dodatków.

Reportaż

Wykonuję w nim reportaż od błogosławieństwa u Pana Młodego lub przygotowań Panny Młodej do zakończenia oczepin. Pracuję cały dzień, staram się być niewidoczna na życzenie klienta w kościele nie używam lampy błyskowej. Jestem z Wami tak długo jak mnie potrzebujecie. Sesję wykonuję w dniu ślubu. Taka sesja może być wykonana nawet w najbliższym otoczeniu lokalu, dzięki czemu nie tracimy czasu, a zyskujemy możliwość zdobycia ujęć z najbliższą rodziną, świadkami i rodzicami. Panna Młoda zyska fotografie ze swym pięknym bukietem, w niepowtarzalnej stylizacji z tego Wyjątkowego Dnia.   Z reportażu oddaję 500 unikalnych zdjęć na pendrive. Zdjęcia poddaję selekcji i obróbce. Całość materiału umieszczam w galerii zabezpieczonej hasłem. Dzięki temu Para Młoda może wybrać ujęcia do druku. Linkiem oraz hasłem do galerii można się podzielić z gośćmi i znajomymi.

Reasumując:
 •  500 ujęć  pendrive
 • sesja w dniu ślubu
 • praca podczas całego dnia wesela
 • 100 odbitek w spersonalizowanym pudełku
 • galeria on line zabezpieczona hasłem
 • możliwość wyboru ujęć do druku

Sesja narzeczeńska

Jest formą luźnego spaceru, opowieści z jednego dnia zakochanych. to najlepszy sposób na poznanie mojego stylu pracy i rozluźnienia się przed obiektywem. Takie zdjęcia to świetna pamiątka młodzieńczych lat. Są to sesje konceptualne nawiązujące do waszych pasji, zainteresowań i marzeń. Oddaję 30 niepowtarzalnych ujęć po selekcji i obróbce w formie cyfrowej oraz papierowej w postaci wydruków.

Sesja poślubna w kraju lub zagraniczna 

Sesje poślubne wykonuję w rożnych lokalizacjach dostosowanych do oczekiwań Pary Młodej. Są one dopasowane do stylizacji ślubu i wesela. Zazwyczaj proponuje kilka miejsc i wspólnie decydujemy tak abyście byli zadowoleni z jej przebiegu i efektów. Mam doświadczenie w organizacji i przeprowadzaniu sesji miejskich i typowo górskich w Tatrach oraz Pieninach. Z takiej sesji oddaję 50 niepowtarzalnych ujęć w formie cyfrowej.

Poślubna sesja zagraniczna to spełnienie marzeń ale też wyzwanie logistyczne. Posiadam doświadczenie w planowaniu takich wyjazdów, razem możemy stworzyć piękne zdjęcia.

Albumy i odbitki 

Drukowanie zdjęć na weselu

Oferuję druk  zdjęć podczas trwania wesela.  Na określoną porę przyjeżdża drugi fotograf z tłem (zestawem gadżetów na życzenie), specjalnym oświetleniem studyjnym  i drukarką do zdjęć mogącą drukować fotografie do wymiaru 20×30 cm (A4). Wykonuje sesję z Parą Młodą, samymi gośćmi weselnymi ok. 2h w wyznaczonym wcześniej  miejscu po czym drukuje odbitki 10×15 cm. Odbitki są gotowe do 2h po zakończeniu sesji, tak by można je było rozdać gościom na pamiątkę w ramach podziękowania przed wyjściem.

Limit podstawowy wynosi : 250 odbitek

Dojazd:

Nie pobieram dodatkowych opłat za dojazd w promieniu 50 km od Limanowej, po przekroczeniu tej odległości doliczam 50 gr za każdy kilometr.

Dodatki:

 • albumy dla rodziców
 • druki zdjęć w rożnych rozmiarach np. 10×15, 15×23, 20×30
 • fotoobrazy

Wideofilmowanie

 • Praca kamerzysty od błogosławieństwa u pana młodego poprzez uroczystość ślubu i wesela aż do oczepin
 • Nawet 6 godzinny reportaż zapisany na płytach DVD.
 • W cenie filmy narzeczeńskie.

Teledysk z najważniejszymi momentami ślubu i wesela.
Uwzględniamy wszystkie życzenia naszych klientów: możliwość skrócenia – wydłużenia filmu, dobór muzyki, dobór scen , większa ilość kopii filmu.

 Dodatkowe usługi:
  • Kopia filmu z wesela i ślubu w jakości Full HD
  • Wideo zaproszenie na ślub
  • Wideo podziękowanie dla rodziców
  • Dodatkowy kamerzysta na uroczystości

   Wynajem “Dużego” Fiata 125p

   Samochód Fiat 125p z 1982r, w niesamowicie ślubnym białym kolorze, pasującym do każdej rustykalnej stylizacji.

           Wynajęcie samochodu wraz z kierowcą. ale takim kierowcą w pełnej stylizacji. Kierowca jest starszy od kanta, kocha go nad życie i wie o nim wszystko.

Limit 50km w cenie.

Kanciak garażuje w Kamionce Małej (powiat limanowski) i tam tez można go zobaczyć, po wcześniejszym umówieniu terminu.


Kontakt

Tel 605 218 257

kontakt@foto-zocha.pl

Limanowa