Oferta Fotografii ŚlubnejFotografia Ślubna

Pakiet Standardowy

To najczęściej wybierany pakiet wśród Par Młodych. Wykonuję w nim reportaż od błogosławieństwa u Pana Młodego lub przygotowań Panny Młodej do zakończenia oczepin. Pracuję cały dzień, staram się być niewidoczna na życzenie klienta w kościele nie używam lampy błyskowej. Jestem z wami tak długo jak mnie potrzebujecie. Proponuję wykonanie plenerowej sesji ślubnej innego dnia niż dzień ślubu, nie rezygnując z krótkiej sesji w dniu ślubu. Taka sesja może być wykonana nawet w najbliższym otoczeniu lokalu, dzięki czemu nie tracimy czasu, a zyskujemy możliwość zdobycia ujęć z najbliższą rodziną, świadkami i rodzicami. Panna Młoda zyska fotografie ze swym pięknym bukietem, w niepowtarzalnej stylizacji z tego Wyjątkowego Dnia. Sesję Plenerową wykonuję w innym dniu. Szczegóły omawiam z Parą Młodą tak, by lokalizacje, styl sesji oraz pora były jak najbardziej dogodne oraz zgodne z Państwa oczekiwaniami. Oczywiście proponuję swoje miejsca i ujęcia, aby ułatwić wybór. Na sesji przemieszczamy się w kilka lokalizacji, by ją urozmaicić, trwa ona kilka godzin, aby mogły powstać różnorodne prace o różnych porach dnia i nocy. Gdy wciągnie nas zabawa, nie widzę przeszkód w spontanicznym doborze wcześniej nie planowanych miejsc i ujęć.  Z reportażu oddaję od min. 450 unikalnych zdjęć na spersonalizowanej płycie DVD oraz min. 50 ujęć z sesji plenerowej. Zdjęcia poddaję selekcji i obróbce. Ilość ujęć zależy od przebiegu rodzinnej sesji w dniu ślubu, im więcej chętnych gości na pamiątkowe zdjęcie, tym więcej oddanego materiału. Cały materiał zawsze umieszczam na swojej stronie internetowej w postaci galerii zabezpieczonej hasłem. Dzięki temu Para Młoda może wybrać ujęcia do foto-książki. Linkiem oraz hasłem do galerii można się podzielić z gośćmi i znajomymi. Standardowa foto-książka zawiera 20 stron i posiada wymiary 30×30 cm (oczywiście istnieje możliwość powiększenia o dodatkowe strony, do 100 stron za dopłatą). Foto-książka może być wymieniona na album tradycyjny.

Reasumując:
 • min. 500 ujęć na płycie lub pendrive
 • sesja w dniu ślubu i w innym terminie
 • praca podczas całego dnia wesela
 • foto-książka lub tradycyjny album
 • galeria on line zabezpieczona hasłem
 • możliwość wyboru ujęć do albumu

Pakiet standard + drukowanie zdjęć na weselu

Oferuję druk  zdjęć podczas trwania wesela.  Na określoną porę przyjeżdża drugi fotograf z tłem (zestawem gadżetów na życzenie), specjalnym oświetleniem studyjnym  i drukarką do zdjęć mogącą drukować fotografie do wymiaru 20×30 cm (A4). Wykonuje sesję z Parą Młodą, samymi gośćmi weselnymi ok. 2h w wyznaczonym wcześniej  miejscu po czym drukuje odbitki 10×15 cm. Odbitki są gotowe do 2h po zakończeniu sesji, tak by można je było rozdać gościom na pamiątkę w ramach podziękowania przed wyjściem.

Limit podstawowy wynosi : 250 odbitek

 

Dojazd:

Nie pobieram dodatkowych opłat za dojazd w promieniu 50 km od Limanowej, po przekroczeniu tej odległości doliczam 50 gr za każdy kilometr.

Dodatki:

 • albumy dla rodziców
 • druki zdjęć w rożnych rozmiarach np. 10×15, 15×23, 20×30
 • fotoobrazy

Wideofilmowanie

 • Praca kamerzysty od błogosławieństwa u pana młodego poprzez uroczystość ślubu i wesela aż do oczepin
 • Nawet 6 godzinny reportaż zapisany na płytach DVD.
 • W cenie filmy narzeczeńskie.

Teledysk z najważniejszymi momentami ślubu i wesela.
Uwzględniamy wszystkie życzenia naszych klientów: możliwość skrócenia – wydłużenia filmu, dobór muzyki, dobór scen , większa ilość kopii filmu.

 Dodatkowe usługi:
  • Kopia filmu z wesela i ślubu w jakości Full HD
  • Wideo zaproszenie na ślub
  • Wideo podziękowanie dla rodziców
  • Dodatkowy kamerzysta na uroczystości

   Wynajem „Dużego” Fiata 125p

   Samochód Fiat 125p z 1982r, w niesamowicie ślubnym białym kolorze, pasującym do każdej rustykalnej stylizacji.

           Wynajęcie samochodu wraz z kierowcą. ale takim kierowcą w pełnej stylizacji. Kierowca jest starszy od kanta, kocha go nad życie i wie o nim wszystko.

Limit 50km w cenie.

Kanciak garażuje w Kamionce Małej (powiat limanowski) i tam tez można go zobaczyć, po wcześniejszym umówieniu terminu.


Kontakt

Tel 605 218 257

kontakt@foto-zocha.pl

Limanowa